2023-02-27

NAUJIENA! Galvijų srutų apdorotojas

Naudojant šį produktą srutų rezervuaruose, kinta bakterinė srutų sudėtis. Po kiek laiko ūkininkai gali tikėtis plonesnės susiformavusios paviršinės plutos, kuri, viena vertus, yra pageidaujama, nes sumažina amoniako sklidimą į atmosferą, mažiau dugno nuosėdų kurios išmaišant blokuoja siurblio antgalius. Pastebėta, kad srutų pluta ima mažėti jau po 5-6 bakterijų naudojimo savaičių. Taip pat sumažėja nemalonus kvapas, kurį lemia azoto turinčios dujos, o šis veiksnys itin palankus prieš kaimynus. Naudojant NOVA OPTIMIZER, azotas sulaikomas kaupiamoje masėje, todėl padidėja srutų, kaip organinės trąšos, vertė. Tręšiant laukus, homogeniška ir skysta masė iki 50 proc. greičiau išpumpuojama iš rezervuarų ir lengviau išpurškiama per purkštukus, taip palengvinama įrenginių priežiūra ir eksploatacija. Išvengiama pasėlių užterštumo kietosiomis dalelėmis, nes mažiau jų prilimpa ant augalų, skysčiai greičiau susigeria į dirvą. Tik priedus reikia naudoti 12mėn. per metus, kad kaupiklyje visą laiką vyrautų aerobinės bakterijos.

NAUDOJIMAS:

Kiekvienam 1000l  dėkite 20g. Išmaišykite NOVA OPTIMIZER mažiausiai su 10 l vandens ir paskleiskite srutų kanaluose ar prie duobėję kur produktas susimaišęs su srutomis pateks į srutų talpyklą. Užtikrinti produkto veikimą reikia jį sumaišyti su vandeniu arba skystomis srutomis. Stengtis paskleisti kuo didesniame plote.

 

NAUDA:

§ Silpnina kvapą gyvulių mėšle

§ Skystina srutas, taip mažindamas nuosėdų ir plutos susidarymą

§ Mažesni maišymo kaštai

§ Lengvesnis išsiurbimas, paskleidimas laukuose

§ Išlaiko ir išsaugo srutų azotą ir trąšų vertę

§ Padidina komfortą gyvuliams

§  Lengviau laikytis norminių reikalavimų ir sutarti su kaimynais.

NUORODA Į PREKĘ:

https://lytagra.lt/gyvulininkystes-ir-bei-prekes/gyvuliu-prieziuros-reikmenys/galviju-prieziuros-reikmenys/srutu-kvapo-apdorotojas-nova-optimizer-10kg